Torzo.cz

Top 10 způsobů jak vydělat peníze.

 Každý by si chtěl přivydělat nějaké ty peníze bokem. Ať už platíte dětem školu, splácíte hypotéku nebo šetříte na dům, zvýšení příjmů Vám pomůže dosáhnout vašich cílů rychleji. Proto jsme si pro Vás připravili tento článek, ve kterém vám povíme o tom deseti nejlepších způsobech jak vydělat peníze např. pomocí Investice nebo focení . Ušetřit můžete také přes internetové stránky jako je PlnáPeněženka. Tyto stránky jsou zaměřené na tzv. affiliate marketing, který funguje na principu reklamy. Kdy stránka za každého nakupujícího zákazníka, kterého přivede k prodejci dostane nějaké procento z výdělku. O toto procento se s vámi následně rozdělí, tudíž za každý nákup, který provedete dostanete nějaké procento peněz zpět. 

 

Jak si vydělat přes Dropshipping
Jak si vydělat peníze přes Dropshipping | Torzo

1.Jak si vydělat peníze focením

Pokud Vás baví fotit a máte v tom nějaké zkušenosti, tak tento způsob přivýdělku je přesně pro Vás. Nejen, že můžete získat lukrativní obnos peněz, ale také budete mít o důvod navíc se začít hýbat. Jediné co k tomu potřebujete je fotoaparát, který si můžete pořídit např. v e-shopu FotoŠkoda nebo v mnoha dalších e-shopech, které se na internetu nacházejí. Následně vyfoťte zajímavé fotky a poté je zveřejněte na internetové platformy, které se zabývají právě prodejem fotek. Mezi tyto platformy patří firma Stock Adobe

2.Dropshipping

 Dropshipping se velmi podobá affiliate marketingu a je vhodný pro začínající podnikatele bez kapitálu, jelikož na tomto způsobů se nejlépe naučíte jak např. prodat svůj produkt, což je základem toho jak začít podnikat. Aby jste mohli začít, tak si budete muset vytvořit vlastní e-shop, na kterém budete následně prodávát zboží nějakého jiného e-shopu. Jste v podstatě zprostředkovatelem mezi e-shopem a nakupujícím. O prodej zboží a logistiku se stará prodejce. Dropshippingem se zabývá celosvětově známá firma shopify. Více o dropshippingu si můžete přečíst zde.

3.Prodejte své dovednosti

Pokud jste dobří např. v programování nebo designování, tak toto je právě jeden z nejlepších způsobů, jak si můžete vydělat peníze navíc. Existuje mnoho stránek, které Vám zaplatí za vaše zkušenosti. Nejznámější z nich je stránka Fiverr ,o kterém si můžete přečíst více v našem dalším článku zde. Jedná se o stránku do níž vložíte svůj inzerát týkající se služby ,kterou můžete svému zákazníkovi poskytnout (obvykle se jedná např. o vytvoření loga, programování atd…) následně určíte cenu, za níž jste ochotni zakázku udělat.Poté jen počkáte až se někdo ozve a zakázku dokončíte. Nakonec si jen užijete svojí vyslouženou odměnu. 

Jak si vydělat pomocí her
Jak si vydělat pomocí her | Torzo

4.Jak si vydělat peníze vytvářením her

Vydělat peníze si můžete, také vývojem a následným prodejem vlastní hry. Vytvořit hru si může skoro každý, není to tak jednoduché jako vyplňování dotazníků, ale odměna je několikanásobně větší. Nejlepším způsobem, jak si hru vytvořit je přes nějaký z mnoha enginů, jenž se na internetu nacházejí. Nejznámějším z těchto enginů je Unity, který si můžete stáhnout úplně zdarma. Jakmile si hru vytvoříte, tak začíná ta méně záživná část a to je propagace. Propagovat svůj produkt můžete opravdu kdekoliv, ale nejlepším způsobem je přes webové stránky, které se zabývají právě prodejem her. Mezi tyto stránky patří např. Itch.io.

5.Účastněte se online průzkumů

Další způsob jak si vydělat peníze je velmi jednoduchý a může ho dělat každý. Stačí se zúčastnit online průzkumů, jenž se na internetu nacházejí. Mezi stránky zabývající se těmito průzkumy patří např. stránka centrumprůzkumu.cz. Odměna za vyplnění jednoho dotazníku se pohybuje okolo 50Kč.

6. Tvořte a prodávejte online kurzy.

Možná už jste o této funkci slyšeli. Online kurzy jsou typem vzdělávání, jenž se na internetu nacházejí v nejrůznějších formách. Nejčastěji se jedná o sérii výukových videí, podcastů nebo webinářů. Jaký kurz uděláte je jen Vás. Může se to klidně týkat vašeho koníčku. Můžete vyučovat: jak hrát šachy nebo jak pěstovat tulipány. Výhodou online kurzu je, že jakmile uděláte úvodní práci na vytvoření kurzu, budete i nadále dostávat zaplaceno za každého nového studenta, který se k Vám zapíše.

Jak si vydělat focením

7.Jak si vydělat peníze blogováním

Blogování patří mezi nejvýdělečnější způsoby, jak vydělat peníze. Blog je online deník nebo web, který obsahuje vaše myšlenky nebo odborné znalosti o konkrétním tématu jako je jídlo, móda nebo cestování. Chcete-li vydělat peníze z blogu, pravidelně jej aktualizujte zajímavým a užitečným obsahem, aby lidé Váš blog navštívili, což Vám umožní zvýšit návštěvnost a rozšířit čtenářství. Je mnoho způsobů jak svůj blog zpeněžit. Nejvíce využívaným způsobem je pravděpodobně pomocí reklam, které na svůj blog vložíte.Díky blogu se můžete stát např. affiliate marketerem, což je způsob spolupráce, kdy na svůj blog dáte tzv. affiliate linky. Přes které ,když si zákazník nakoupí nějaký produkt. Tak získáte určité procento z prodeje.

 

8.Jak si vydělat peníze vytvářením tvářek

Vytváření stránek může být velice různorodé a způsobů, jak si vydělat je mnoho. Můžete začít psát články, založit si e-shop a nebo si můžete z propagovat svůj výrobek. Založit stránku je velmi jednoduché, stačí si jen zakoupit doménu a nějaký hosting (je pronájem prostoru pro webové stránky na cizím serveru). Poté si už jenom stránku přizpůsobte k obrazu svému pomocí WordPressu nebo si stránku naprogramujte sami. 

9.Jak si vydělat peníze investováním

Nejhorší věc co můžete se svými penězi udělat, je nedělat s nimi nic. Tolik investic a možností, které můžete provést.  Investování Vašich peněz Vás může dokonce zachránit před inflací, jelikož nebudete mít majetek v podobě peněz, ale v podobě akcii nebo pozemků jejichž hodnota se přizpůsobuje trhu.  Jak teda začít investovat peníze? Prvním a nejdůležitějším krokem je získat informace, a poté se rozhodnout do čeho investovat. Můžete nakoupit akcie, které následně prodávejte za větší hodnotu než za kterou jste je koupili. Investujte do svého vzdělání,  což je asi nejlepší investice, kterou můžete učinit, jelikož Vaše hodnota není o tom jaký máte majetek, ale je o tom jaké máte schopnosti. Můžete začít studovat např. jak začít podnikat, jak si vydělat peníze, jak prodat svůj produkt. Investujte své peníze např. do svého projektu ,vymyslete si byznys plán, který následně realizujte. Nechte pracovat své peníze za vás. Je spousta možností kam investovat a je pouze na Vás, jak své peníze využijete. Více o investování si můžete přečíst zde.

10.Jak si vydělat peníze na instagramu

Instagram je celosvětově známá platforma, která se velmi podobá Facebooku. Existuje spousta tzv. influencerů, kteří využívají Instagram právě k vydělání peněz. Jedná se o velmi zajímavý způsob výdělku, ale také asi o jeden z nejvýdělečnějších z celého článku. Abyste se stali influencerem, tak budete muset zaujmout mnoho lidí, díky čemuž získáte sledující na Váš profil. Poté je velká pravděpodobnost, že se Vám ozvou, některé firmy kvůli spolupráci. Spolupráce obvykle spočívá v tom, že Vy sdílíte na svůj profil fotku s produktem, který daná firma vyrábí. Následně jen čekáte kolik lidí, díky Vám si daný produkt zakoupí a podle toho se poté odvíjí hodnota Vaší odměny.
 

11.Napište knihu

Pokud máte nějaké ty zkušenosti se psaním a umíte psát dlouhé a smysluplné texty si můžete přivydělat spoustu peněz díky knize. Knihu napíšete a následně ji přivedete na trh. Jakmile ji přivedete na trh tak je důležité ji dobře zpropagovat a vymyslet dobrou marketingovou strategii. O marketingu si můžete více přečíst na našem článku zde. Spousta lidí se stala velmi bohatými díky psaní knih, pokud se Vám povede knihu dobře zpropagovat a z Vaší knihy se stane bestseller tak máte o peníze postaráno na hodně dlouho.

12.Dělejte ostatním úkoly

Pokud studuje a dostáváte od učitelů nějaké ty domácí úkoly tak se pokuste někomu ze třídy nabídnout, že za ně úkol za nějaké ty peníze uděláte. Tímto způsobem jsem si již nějaké ty peníze vydělal a nevěřili byste kolik jsou lidi ochotni zaplatit za to, aby nemuseli nic dělat.

13.Vytvořte si pasivní příjem.

Pasivní příjem je příjem, který Vám vydělává peníze i během spánku. Jedná se o příjem, který nezískáváte prací, ale např. pronajímáním svého majetku. Neměníte svůj čas za peníze, ale peníze za peníze. V podstatě necháváte vydělávat své peníze další peníze. Pokud se chcete stát opravdu bohatým, tak budování pasivních příjmu by mělo být Vaší prioritou. O pasivním příjmu jsme napsali článek zde.

14. Levně kupujte draze prodávejte

Tento styl přivýdělku není vůbec jednoduchý, ale je velmi naučný. Schopnost něco prodat je velmi užitečná, proto tento styl rozhodně vyzkoušejte. Můžete si založit např. e-shop, nebo prostě prodávejte svým přátelům nebo lidem na ulici. Kupte si např. hodinky na Wishi za 200Kč a poté je prodávejte za 400 Kč. Při prodeji musíte být velmi přesvědčivý. Pokud se chcete o prodeji dozvědět více tak si přečtěte náš článek o tom jak prodat své zboží zde.

15. Staňte se osobním trenérem

Jestliže jste v něčem opravdu dobří, např. máte zmáknutý jídelníček a víte jak cvičit, tak toho využijte. Nabídněte lidem, že je budete za nějaké peníze trénovat. Můžete se stát trenérem fotbalu, basketu, cvičení nebo např. podnikání. 

16.Půjčujte ostatním

Jestliže máte nějaké ty peníze navíc tak je investujte. Můžete je třeba půjčovat lidem např. přes Zonky. Pokud někomu půjčíte peníze tak Vám je daná osoba bude muset vrátit i s úrokem. Jedná se o tzv. P2P půjčky, neboli people to people, česky lidem dávají lidem. 

17.Najděte si druhou práci

Pokud opravdu potřebujete peníze a žádnému z těchto způsobu přivýdělku nevěříte tak si najděte druhou práci. Zřejmě Vás druhá práce velmi vyčerpá, ale získáte potřebné peníze. 

18.Vytvořte podcast

Podcast je video, které natočíte s nějakým zajímavým hostem, kterého v podstatě vyzpovídáte. Podcastu jsou v této době stále více a více populárnější a jedná se o velmi aktuální téma. Proto se rozhodněte zda se na této vlně podcástů svezete a uloupnete si také nějakou tu část peněz, kterou podcasty nabízejí.   

19. Prodejte svou krev.

Ano v dnešní době můžete prodat i svou krev. Za darování krve si můžete přijít k obnosu od 500 – 1000 Kč což není málo vzhledem k tomu, že se Vám krev opět vytvoří. Prodat můžete také svojí plazmu, kterou lze prodat okolo 600Kč. A nakonec můžete prodat i Vaše sperma, které můžete prodat okolo 600Kč. V této době už můžete prodat skoro vše. 

Pokud se Vám článek líbil tak nás sledujte na našem Facebooku, kde dostanete upozornění pokaždé, když vyjde nový článek. Facebook

Share on facebook
Sdíllej

Knihy o podnikání:


Další články:

Kontaktuj nás:

Kategorie


Nejnovější příspěvky