Torzo

Top 10 způsobů jak vydělat peníze.

 Každý by si chtěl přivydělat nějaké ty peníze bokem. Ať už platíte dětem školu, splácíte hypotéku nebo šetříte na dům, zvýšení příjmů Vám pomůže dosáhnout vašich cílů rychleji. Proto jsme si pro Vás připravili tento článek, ve kterém vám povíme o tom deseti nejlepších způsobech jak vydělat peníze např. pomocí Investice nebo focení . Ušetřit můžete také přes internetové stránky jako je PlnáPeněženka. Tyto stránky jsou zaměřené na tzv. affiliate marketing, který funguje na principu reklamy. Kdy stránka za každého nakupujícího zákazníka, kterého přivede k prodejci dostane nějaké procento z výdělku. O toto procento se s vámi následně rozdělí, tudíž za každý nákup, který provedete dostanete nějaké procento peněz zpět. 

 

Jak si vydělat přes Dropshipping
Jak si vydělat peníze přes Dropshipping | Torzo

Obsah

1. Jak si vydělat peníze Focením.

Pokud Vás baví fotit a máte v tom nějaké zkušenosti, tak tento způsob přivýdělku je přesně pro Vás. Nejen, že můžete získat lukrativní obnos peněz, ale také budete mít o důvod navíc se začít hýbat. Jediné co k tomu potřebujete je fotoaparát, který si můžete pořídit např. v e-shopu FotoŠkoda nebo v mnoha dalších e-shopech, které se na internetu nacházejí. Následně vyfoťte zajímavé fotky a poté je zveřejněte na internetové platformy, které se zabývají právě prodejem fotek. Mezi tyto platformy patří firma Stock Adobe

2. Dropshipping 

 Dropshipping se velmi podobá affiliate marketingu a je vhodný pro začínající podnikatele bez kapitálu, jelikož na tomto způsobů se nejlépe naučíte jak např. prodat svůj produkt, což je základem toho jak začít podnikat. Aby jste mohli začít, tak si budete muset vytvořit vlastní e-shop, na kterém budete následně prodávát zboží nějakého jiného e-shopu. Jste v podstatě zprostředkovatelem mezi e-shopem a nakupujícím. O prodej zboží a logistiku se stará prodejce. Dropshippingem se zabývá celosvětově známá firma shopify. Více o dropshippingu si můžete přečíst zde.

3. Prodejte své dovednosti. 

Pokud jste dobří např. v programování nebo designování, tak toto je právě jeden z nejlepších způsobů, jak si můžete vydělat peníze navíc. Existuje mnoho stránek, které Vám zaplatí za vaše zkušenosti. Nejznámější z nich je stránka Fiverr ,o kterém si můžete přečíst více v našem dalším článku zde. Jedná se o stránku do níž vložíte svůj inzerát týkající se služby ,kterou můžete svému zákazníkovi poskytnout (obvykle se jedná např. o vytvoření loga, programování atd…) následně určíte cenu, za níž jste ochotni zakázku udělat.Poté jen počkáte až se někdo ozve a zakázku dokončíte. Nakonec si jen užijete svojí vyslouženou odměnu. 

Jak si vydělat pomocí her
Jak si vydělat pomocí her | Torzo

4. Jak si vydělat peníze vytvářením her. 

Vydělat peníze si můžete, také vývojem a následným prodejem vlastní hry. Vytvořit hru si může skoro každý, není to tak jednoduché jako vyplňování dotazníků, ale odměna je několikanásobně větší. Nejlepším způsobem, jak si hru vytvořit je přes nějaký z mnoha enginů, jenž se na internetu nacházejí. Nejznámějším z těchto enginů je Unity, který si můžete stáhnout úplně zdarma. Jakmile si hru vytvoříte, tak začíná ta méně záživná část a to je propagace. Propagovat svůj produkt můžete opravdu kdekoliv, ale nejlepším způsobem je přes webové stránky, které se zabývají právě prodejem her. Mezi tyto stránky patří např. Itch.io.                                             

5. Účastněte se online průzkumů.

Další způsob jak si vydělat peníze je velmi jednoduchý a může ho dělat každý. Stačí se zúčastnit online průzkumů, jenž se na internetu nacházejí. Mezi stránky zabývající se těmito průzkumy patří např. stránka centrumprůzkumu.cz. Odměna za vyplnění jednoho dotazníku se pohybuje okolo 50Kč.


6. Tvořte a prodávejte online kurzy.

 

Možná už jste o této funkci slyšeli. Online kurzy jsou typem vzdělávání, jenž se na internetu nacházejí v nejrůznějších formách. Nejčastěji se jedná o sérii výukových videí, podcastů nebo webinářů. Jaký kurz uděláte je jen Vás. Může se to klidně týkat vašeho koníčku. Můžete vyučovat: jak hrát šachy nebo jak pěstovat tulipány. Výhodou online kurzu je, že jakmile uděláte úvodní práci na vytvoření kurzu, budete i nadále dostávat zaplaceno za každého nového studenta, který se k Vám zapíše.

Jak si vydělat focením

7. Jak si vydělat peníze blogováním.

Blogování patří mezi nejvýdělečnější způsoby, jak vydělat peníze. Blog je online deník nebo web, který obsahuje vaše myšlenky nebo odborné znalosti o konkrétním tématu jako je jídlo, móda nebo cestování. Chcete-li vydělat peníze z blogu, pravidelně jej aktualizujte zajímavým a užitečným obsahem, aby lidé Váš blog navštívili, což Vám umožní zvýšit návštěvnost a rozšířit čtenářství. Je mnoho způsobů jak svůj blog zpeněžit. Nejvíce využívaným způsobem je pravděpodobně pomocí reklam, které na svůj blog vložíte.Díky blogu se můžete stát např. affiliate marketerem, což je způsob spolupráce, kdy na svůj blog dáte tzv. affiliate linky. Přes které ,když si zákazník nakoupí nějaký produkt. Tak získáte určité procento z prodeje.

 

8. Jak si vydělat peníze vytvářením stránek.

Vytváření stránek může být velice různorodé a způsobů, jak si vydělat je mnoho. Můžete začít psát články, založit si e-shop a nebo si můžete z propagovat svůj výrobek. Založit stránku je velmi jednoduché, stačí si jen zakoupit doménu a nějaký hosting (je pronájem prostoru pro webové stránky na cizím serveru). Poté si už jenom stránku přizpůsobte k obrazu svému pomocí WordPressu nebo si stránku naprogramujte sami. 

9. Jak si vydělat peníze investováním.

Nejhorší věc co můžete se svými penězi udělat, je nedělat s nimi nic. Tolik investic a možností, které můžete provést.  Investování Vašich peněz Vás může dokonce zachránit před inflací, jelikož nebudete mít majetek v podobě peněz, ale v podobě akcii nebo pozemků jejichž hodnota se přizpůsobuje trhu.  Jak teda začít investovat peníze? Prvním a nejdůležitějším krokem je získat informace, a poté se rozhodnout do čeho investovat. Můžete nakoupit akcie, které následně prodávejte za větší hodnotu než za kterou jste je koupili. Investujte do svého vzdělání,  což je asi nejlepší investice, kterou můžete učinit, jelikož Vaše hodnota není o tom jaký máte majetek, ale je o tom jaké máte schopnosti. Můžete začít studovat např. jak začít podnikat, jak si vydělat peníze, jak prodat svůj produkt. Investujte své peníze např. do svého projektu ,vymyslete si byznys plán, který následně realizujte. Nechte pracovat své peníze za vás. Je spousta možností kam investovat a je pouze na Vás, jak své peníze využijete. Více o investování si můžete přečíst zde.

10. Jak si vydělat peníze pomocí Instagramu

Instagram je celosvětově známá platforma, která se velmi podobá Facebooku. Existuje spousta tzv. influencerů, kteří využívají Instagram právě k vydělání peněz. Jedná se o velmi zajímavý způsob výdělku, ale také asi o jeden z nejvýdělečnějších z celého článku. Abyste se stali influencerem, tak budete muset zaujmout mnoho lidí, díky čemuž získáte sledující na Váš profil. Poté je velká pravděpodobnost, že se Vám ozvou, některé firmy kvůli spolupráci. Spolupráce obvykle spočívá v tom, že Vy sdílíte na svůj profil fotku s produktem, který daná firma vyrábí. Následně jen čekáte kolik lidí, díky Vám si daný produkt zakoupí a podle toho se poté odvíjí hodnota Vaší odměny.
 

Pokud se Vám článek líbil tak nás sledujte na našem Facebooku, kde dostanete upozornění pokaždé, když vyjde nový článek. Facebook

Share on facebook
Sdíllej

Knihy o podnikání:


Další články:

Kontaktuj nás:

Kategorie

Knihy o podnikání:


Nejnovější příspěvky