Torzo.cz

Jak si vybudovat pasivní příjmy.

Pasivní příjem je způsob výdělku, kdy neměníte svůj čas za peníze, ale necháváte vydělávat své peníze další peníze. Aktivní příjem Vám vydělává peníze bez práce, i když např. spíte. Je spousta způsobů jak si vybudovat svojí pasivní výplatu, mezi tyto způsoby patří např. investice o níž jsme se více zabývali ve článku zde. Pokud se tedy chcete stát velmi bohatými budujte své pasivní příjmy.

Jak vybudovat pasivní příjem,který vydělá peníze | Torzo

1. Pronajímejte nemovitosti

Máte nějakou tu nemovitost navíc a chcete ji prodat? Pokud ano tak to nedělejte, jelikož ji můžete využít k získání dalšího pasivní příjmu. Nejen, že vás nemovitost může pokrýt před inflací, ale také vám může vydělat spoustu peněz. Představte si, že vlastníte např. byt v paneláku. Byt jste zakoupili za 1 200 000 Kč a pronajímáte ho za 10 000 Kč za měsíc. Po odečtení ceny za vodu, plyn a elektřinu Vám zbude 5 000 Kč. Tudíž Vám vaše nemovitost vydělá 60 000 Kč za rok bez práce. Za 10 let Vám vaše nemovitost vydělá 600 000 Kč a během 20.let Vám vydělá tolik peněz, za kolik jste ji pořídili. To ale není vše ,hodnota nemovitostí neustále roste. Před 10.lety byla hodnota bytu 3+1 v menším městě okolo 400 000 Kč, dnes má ten stejný byt hodnotu 1 200 000 Kč. Hodnota se během 10.let ztrojnásobila. Takže zakoupíte byt za 1 200 000 Kč, a během 20.let se Vám sám zaplatí, poté máte nemovitost a ještě k tomu peníze. Nemovitost jste ještě k tomu schopni prodat za větší hodnotu, než za kterou jste ji pořídili.

2.Pasivní příjem přes blog

Tento způsob je velmi obtížný, a abyste byli schopni si ho vybudovat, budete muset obětovat svůj čas. Jedná se o to, že si vytvoříte např. svojí stránku, do níž poté přidáváte své články. Články se mohou týkat čehokoli. Mohou se týkat rybaření, vaření nebo uklízení, je jen na vás jaké téma si vyberete. Jakmile budete mít vybudovaný nějaký ten základ (např. 20 článků), tak si zažádejte u společnosti Google AdSense, aby s Vámi navázali spolupráci. Která spočívá vtom, že si na svojí stránku dáte reklamy. Tyto reklamy Vám poté budou generovat peníze, za každého uživatele, kterému se reklama zobrazí. Čím více lidí na svůj blog přivedete, tím více budete vydělávat. Zisk z blogu může přicházet odkudkoliv nejen z reklam. Můžete začít s affiliate marketingem nebo můžete využít svůj blog k propagaci třeba svého produktu.

3. Napište knihu

Pasivní příjem si můžete vybudovat také pomocí knih. Napíšete knihu, kterou poté přivedete na trh. Pokud napíšete opravdu dobrou knihu, tak Vám může vydělávat spoustu peněz až do konce života. Na světě je spousta spisovatelů, kteří se stali milionářemi díky psaní knih. Mezi tyto spisovatele patří třeba Nora Roberts, jejíž kniha Lhář vydělala tento rok 432 miliónů Kč. 

4.Kupte si zavedený e-shop

Pasivní příjem si můžete vybudovat také pomocí e-shopu. E-shop je internetový obchod, na kterém můžete prodávat cokoliv Vás napadne. Můžete si ho vytvořit samy, nebo si ho můžete zakoupit. Jakmile máte dobře zavedený internetový obchod, tak ho zautomatizujte. Zaměstnejte lidi, kteří se vám budou o zboží starat. Zaměstnejte lidi, jenž budou řídit chod shopu. Jakmile si e-shop zautomatizujete tak se jedná o pasivní příjem, jelikož obchod produkuje peníze bez Vaší přítomnosti. Založit E-shop není vůbec jednoduché a doporučuji začít Dropshippingem, o kterém si můžete přečíst více zde. E-shop můžete zakoupit za 30 000 Kč, ale třeba i za 5.milionů. Ceny se velmi liší a závisí na tom co daný obchod prodává. Internetový obchod si můžete zakoupit např. na stránce Eshopiste.

5.Tvořte YouTube videa.

Už jste pravděpodobně slyšeli o tzv. youtuberech. Tito youtubeři si vydělávají díky videím, která na svůj účet natáčejí. Tento způsob vydělání se bere jako pasivní, jelikož kdyby tito influenceři přestali natáčet, tak by jim neustále chodili peníze. Protože kdykoliv by někdo klikl na jejich video na Youtube tak dostanou nějaké peníze, kvůli reklamám, jenž se na jejich videích nachází. Existuje spousta témat, o kterých můžete natáčet, ale hlavně jde o to zaujmout lidi. Čím více lidí si Vaše video zobrazí, tím více peněz dostanete. Nejznámějším youtuberem na světě je PewDiePie, tento Švéd si ročně vydělá okolo 300 miliónů korun ročně.

6.Prdávejte online kurzy.

Dalším způsobem jak vybudovat pasivní příjem, který Vám může vydělat spoustu peněz se zabývá prodejem svých zkušeností. Pokud jste v něčem opravdu dobří, a chcete se světem podělit o své zkušenosti tak můžete. Nejen, že se podělíte o své zkušenosti, ale také na tom můžete vydělat nemalé peníze. Jediné co pro tento způsob pasivního příjmu musíte udělat, je vytvořit např. video nebo článek. Ve kterém se budete zabývat daným tématem. Poté si určíte cenu, za níž jste kurz ochotni prodat. Jakmile máte článek připravený tak ho zveřejněte. Zveřejnit ho můžete třeba na své vlastní stránce, nebo na nějaké z mnoha stránek zabývajících se publikováním těchto kurzů. 

7.Těžte kryptoměnu.

Pravděpodobně jste již slyšeli o kryptoměně. Kryptoměna je digitální měna, která je vytvořena elektronicky. Nejznámější kryptoměnou je Bitcoin, který má v tuto dobu hodnotu 244 000 Kč. Pokud se chcete o kryptoměně dozvědět něco více, přečtěte si článek zde. Ve článku jsme psali o investice do kryptoměn, ale získat např. Bitcoin můžete i jinak než ,že si ho koupíte. Bitcoin si můžete vytěžit. Těžba Bitcoinu je velmi jednoduchá, jediné co k tomu potřebujete je počítač. Do kterého si nainstalujete nějaký těžební program. Jakmile program spustíte tak Váš počítač začne počítač složité početní operace, díky čemuž vy dostáváte zaplaceno. Aniž byste hnuli prstem, což dělá z těžby kryptoměny pasivní příjem. V podstatě pronajímáte svůj počítač.

Pokud se Vám článek líbil tak nás sledujte na našem Facebooku, kde dostanete upozornění pokaždé, když vyjde nový článek. Facebook

Podobné články

Nejnovější články

Zde Vložte Text Nadpisu