Torzo.cz

Top10 způsobů jak si vydělat přes Fiverr

Je spousta způsobů jak vydělat na internetu nějaké ty peníze. Většina z těchto způsobů se nachází na webové stránce Fiverr. Tato stránka funguje jako globální online trh, kdy prodejci jsou obvykle lidi, kteří prodávají svoje služby ostatním. Mezi tyto služby patří např. Programování, Designován atd… Navzájem, tak tvoříte komunitu, která dokáže cokoliv. A o těch nejlepších způsobech, jak si na této platformě vydělat jsme Vám napsali v tomto článku.

Osnova

1.Vytvářejte loga

Cena za logo: 125 – 1500 Kč 

Jedním ze  způsobů, jak vydělat na internetu nějaké peníze přes Fiverr, je pomocí vytváření log. Logo je značka, která reprezentuje společnost, firmu nebo instituci. K vytvoření loga stačí mít  program, jenž se zabývá úpravou fotek, nebo kreslením. Mezi tyto programy patří např. Photoshop. Jakmile máte nějaký upravovací program, tak si promyslete návrhy log, které následně prodáte svým zákazníkům. Poté vytvořte nabídku, ve které se musí nacházet ukázka nějakého z vašich log, cena za níž práci uděláte a popisek s přibližnou dobou, za níž jste schopni logo vytvořit . Na vytvoření své nabídky si dejte práci, jelikož právě ta určí kolik poptávek získáte. Nakonec ji dejte na trh a čekejte až se někdo ozve. 

2.Vytvářejte loga

Cena za stránku: 2 400 – 50 000 Kč 

Dalším způsobem, jak vydělat na internetu nějaké zajímavé peníze je pomocí stránek. Vytvořit stránku není tak jednoduché, ale jakmile získáte nějaké ty zkušenosti, tak jste schopni ji vytvořit během jednoho dne. Stránky jsou většinou vytvářeny přes WordPress, což je program, který je navržený právě na vytváření různých druhů stránek. WordPress je nejpopulárnější open source (počítačvý software s otevřeným zdrojovým kódem)redakční systém na světě. Momentálně na něm funguje více než 30% všech webových stránek a tyto čísla stále narůstají.

3.Programujte

Odměna: 120 – 40 000 Kč

Programování je velmi obtížné, ale také velmi výdělečné. Můžete programovat aplikace nebo hry. Bohužel se budete muset naučit i programovací jazyk, který je pro začátečníka ze začátku obtížný. Programovací jazyk je prostředek pro zápis algoritmů, jež mohou být provedeny právě na počítači. Je to komunikační nástroj mezi programátorem a počítačem. Ale na druhou stranu je spousta způsobů, jak tuto dovednost prodat a vždy bude někdo, kdo bude potřebovat něco naprogramovat nebo jen zahnat nudu a vyzkoušet Vaší hru.

4.Editujte videa

Odměna za video 500 – 5000Kč

Může se natočit, jak dobré video chcete, ale pokud se nesestříhá a nebo se nepřidají zajímavé efekty, tak dané video nikoho neupoutá. Kord v této době, kdy každý mladý teenager chce být influencerem na Youtube. Takže pokud máte zálibu v editování videí, tak tento způsob přivýdělku je přesně pro Vás. Ne každého baví natáčet videa a ještě je upravovat, tak proč tvůrcům nepomoct, když se to ještě můžete dostat odměnu. Na Fiverru se nachází spousta uživatelů, jenž potřebuje sestřihat své video.  Můžete zde ukázat svou kreativitu a tvůrčí schopnost, nebo se jen zdokonalit. Ale pokud jste už v této profesi dobří, tak si můžete přijít k velkému obnosu peněz okamžitě. 

5.Vytvářejte hudbu

Odměna : 30 – 300Kč

Dalším produktem, který na této platformě můžete prodávat je hudba. Hudbu má každý rád a myslím, si že bez ní se nedokážeme už obejít. Tak proč nepodnikat právě v hudbě. Jakmile si uživatel vytvoří hru, video a nebo aplikaci, tak bude potřebovat nějaké to oživení pro svůj výtvor a kde jinde ho sehnat než na Fiverru

6.Editujte videa

Odměna : 120 – 2000 Kč za fotku

Pokud umíte pracovat s Photoshopem, tak toho můžete využít právě na Fiverru. Nechtěli jste někdy mít fotku s lvem nebo žralokem? Tak v dnešní době ji můžete získat velmi snadno. Na Fiverru existuje spousta šikovných lidí, jenž Vás dokážou dostat i na Mars a Vy přitom budete ležet na Vaší oblíbené pohovce. Tak proč nezkusit právě tuto profesi. Jediné, co k tomu potřebujete je investovat nějaký ten čas a nadšení pro tuto zajímavou práci.

7.Překládejte

Odměna za překlad : 80 – 200 Kč 

Jestliže umíte mluvit a psát cizím jazykem, tak toho využijte. Můžete překládat z angličtiny do češtiny, z češtiny do angličtiny nebo z angličtiny do francouzštiny Stačí si jen vybrat, jaké jazyky ovládáte. Mnohdy to může být zábava nebo se jen dozvědět nové informace, které se vždy hodí. Spousta zákazníků je schopna za Vaše vědomosti zaplatit velkorysé peníze.

8.Pište články

Odměna za článek : 100 – 3 000 Kč

Umíte zajímavě a smysluplně psát? Pokud ano, tak proč nezačít psát články? Např. pro webové stránky nebo pro nějaké společnosti…. Pokud si věříte, že to zvládnete, tak si můžete vydělat okolo 500 Kč za 300 slov, což je podle mě velmi dobrý přivýdělek. Tak s chutí do toho!

9.Pište knihy

Odměna za knihu : 2000 – 60 000 Kč
 

Možná se budete divit, ale existují lidé, kteří jsou schopni si Vás najmout k napsání knihy. Vy napíšete knihu a společnost nebo daná osoba se postará o zbytek, např. O její propagaci a prodej. Jestliže tedy máte nějaký ten čas navíc, tak začněte psát, vždy se najde nějaký ten způsob, jak se zabavit a ještě si přitom vydělat.

10.Vytvářejte Business názvy.

Odměna za název : 20 – 300 Kč
 
Pokud máte nápad na název firmy nebo společnosti a nemáte v plánu ho využít pro sebe, tak ho prodejte. Můžete vymýšlet spoustu názvů, které můžete následně prodávat na svém profilu. Daný název se už nesmí ve světě internetu nacházet, jinak by Váš název porušoval autorská práva a mohli byste z toho mít později problém. Tak opatrně !

Pokud se Vám článek líbil tak nás sledujte na našem Facebooku, kde dostanete upozornění pokaždé, když vyjde nový článek. Facebook

Podobné články:

Knihy o podnikání:

Knihy o podnikání:

Další články: